Úvěry zajištěné nemovitostí

Popis služby

Nabízíme výběr zajištěných úvěrů v rámci celé ČR pro konsolidace závazků či na podnikání, vybereme pro Vás ten nejlepší produkt, který se v ČR nabízí s ohledem na Vaše možnosti. Tento typ úvěru je vždy poskytnut se zástavou nemovité věci, tzv. domu, bytu, chaty, pozemku, atd.

Úvěr může být nastaven na základě potřebných parametrů klienta a to takzvaně na 1 rok – 20 let. S možností splácení pouze úroku nebo anuitním splácením. Zajišťujeme úvěry i za účelem prodeje nemovitosti, tzv., že není žádná měsíční splátka, ale úvěr se splácí až prodejem nemovitosti.

Spolupracujeme s desítkami firem a tím jsme schopni zajistit nejlepší parametry dle Vašich požadavků a potřeb.

Pro koho jsou úvěry zajištěné nemovitostí výhodné?

Jak porovnání probíhá?

1. Vyplníte poptávku

Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, kde vyplníte jméno, příjmení, telefon, email a stručný popis Vašeho požadavku nebo Vaší situace.

2. Kontaktujeme vás

V nejbližší možné době a dle Vašich preferencí (po telefonu nebo emailem) Vás kontaktujeme a probereme společně Váš požadavek.

3. Porovnáme nabídky

Na základě Vašeho požadavku porovnáme veškeré možné alternativy produktů poskytovaných v rámci ČR a vybereme ty nejvýhodnější.

4. Navrhneme řešení

Následně je jen na Vás, zdali si některou z variant řešení vyberete. Pokud ano, zajistíme celý průběh až do zdárného uzavření produktu.

Proč si nechat nabídky porovnat od nás?

Jsme nezávislý porovnávač s mnohaletými zkušenostmi, který hledá pro klienty vhodná řešení jejich situace, dle jejich přání a požadavků.

Snažíme se maximálně využít konkurence v rámci ČR tak, aby měl klient možnost vybrat si, a nemusel kývnout na první nabídku. Náš porovnávač klade důraz na prověřené poskytovatele, tudíž klientům doporučuje prověřené a vhodné poskytovatele.

Časté dotazy

Snažíme se vždy vyřizovat Vaše dotazy co nejdříve. Nejlépe tak, abyste do 48h obdrželi předběžnou nabídku dle nezávazné poptávky, kterou jste vyplnili tady na KlikSrovnávač.cz.

Postup je velice jednoduchý, vyplňte nezávazný poptávkový formulář ať už konkrétním dotazem nebo konzultací, a my se Vám ozveme, vše probereme po telefonu a vyhodnotíme stav zakázky a varianty řešení s ohledem na Vaši situaci a Vaše možnosti.

Vše je v pořádku. Vyplňujete nezávazný formulář, který Vás k ničemu nezavazuje. Minimálně budete od nás nasměrováni na cestu, která si myslíme, že by Vám mohla být prospěšnou s ohledem na Vaši situaci a příběh, který jste nám sdělili. Je však čistě na Vašem rozhodnutí a odpovědnosti jaké možnosti dáte přednost, zda doporučené a ověřené od nás nebo té, kterou jste si našli sami. Díky právě ověřeným společnostem a mnohaletým zkušenostem na trhu, se nám zřídka kdy stane, že by klienti využili neověřené nabídky.

Nájem je vypočítáván z kupní ceny a činí 0,2 až 1,5% z kupní ceny měsíčně + si platíte veškeré energie a poplatky spojené s bydlením.

Ano lze, v tomto případě je důležitý Váš podnikatelský plán.

Nevadí, i to je v pořádku. Kontaktujte nás na telefonních číslech uvedených na hlavní stránce a my s Vámi situaci probereme. Variantu řešení najdeme vždy.

Poptávka je nezávazná, tudíž žádné poplatky za nezávaznou nabídku neplatíte.

Záleží na tom, v jaké situaci se nacházíte. Společně najdeme vhodný produkt, kde Vám doporučíme jak zachránit i tento typ nemovitosti.

Ano, je to možné. Neváhejte nás kontaktovat a schůzku společně domluvíme.

Zkušenosti našich klientů

pan Jaroslav, 42 let, Brno

Zpětný leasing nemovitosti

Při řešení svého problému jsem narazil na klikSrovnavac.cz, kde jsem vyplnil poptávku, na kterou bylo promntně reagováno, ale hlavně mi bylo vše vysvětleno a doporučeno. Na konec jsem nabízené nabídky nevyužil, ale i tak oceňuji tuto možnost, kde za mě někdo porovnává přehrše nabídek, které dnes na trhu jsou. V případě, že se v budoucnu ocitnu opět v podobné situaci, určitě této možnosti využiji. Děkuji Jaroslav, Brno

paní Helena, 38 let, Karlovy Vary

Konsolidace závazků

Byla jsem zoufalá, orientovat se dnes na internetu ve věci konsolidace závazků je nadlidský úkon. Každý na Vás chce jen vydělat, každý Vám tlačí do hlavy, že je to ten nejlepší způsob pro Vás, přitom je za tím skryt jen vlastní profit. Proto jsem byla nesmírně ráda, že jsme narazila na tento srovnávač. Vyplnila jsem formulář, obratem mi volali z callcentra, kde jsme probrali moji situaci a do 48h mi předložili několik variant řešení. Jednu z nich jsem využila a vše proběhlo k mé spokojenosti a jsem ráda za tento srovnávač a mohu ho jen doporučit. Helena, Karlovy Vary

pan Karel, 46 let, Plzeň

Výkup nemovitosti z insolvence

Zde jsem nemusel být ani požádán, abych napsal referenci, jelikož sám cítím potřebu, aby o této možnosti, jak zachránit nemovitost z insolvence vědělo, co nejvíce lidí. Díky vyplněné poptávce na klikSrovnavac.cz jsem se dostal do rukou pana Mgr. Vetešníka, který mě celou problematikou provedl a hlavně mi nemovitost v insolvenci zachránil. Já i celá rodina jsme za to nesmírně rádi. Myslím, že tento produkt, pokud by ho znalo více lidí, tak by jej zcela jistě využili. Ještě jednou děkuji, jak panu Mgr. Vetešníkovi, tak i klikSrovnavac.cz. Karel, Plzeň